top of page
  • szudejkomichal

Moja książka: "Storytelling oparty na danych"Szanowni Państwo!

Z ogromną radością chciałbym podzielić się wiadomością, która jest dla mnie nie tylko kulminacją ostatnich miesięcy intensywnej pracy, ale także spełnieniem profesjonalnego marzenia. Projekt, który pochłaniał moje myśli i energię, niebawem ujrzy światło dzienne – jestem na finałowej prostej do premiery mojej debiutanckiej książki pt. "Storytelling oparty na danych".


W sercu tej publikacji leży pragnienie podzielenia się wiedzą i doświadczeniem na temat roli, jaką storytelling odgrywa w biznesie, oraz sposobów, w jakie dane mogą być wykorzystywane do opowiadania historii, które angażują, przekonują i inspirują.


Odpowiadam w niej na kluczowe pytania:

  • Jakie miejsce storytelling zajmuje w strategii firmowej?

  • W jaki sposób efektywnie wykorzystywać dane do kreowania przewagi konkurencyjnej?

  • Jakie techniki wizualizacji danych stosować, aby tworzyć przekonujące narracje, efektywne raporty, a także zarządzać informacjami w sposób, który wspiera decyzje biznesowe?


Dzięki licznym praktycznym przykładom pokazuję, jak teoretyczne fundamenty storytellingu opartego na danych mogą zostać przekształcone w konkretne, działające rozwiązania z wykorzystaniem najpopularniejszych narzędzi, w tym ChatGPT.


Z niecierpliwością oczekuję dnia premiery, zaplanowanej na 2 kwietnia 2024 roku. Już teraz mogą Państwo zarezerwować egzemplarz w ramach przedsprzedaży.


To wyjątkowe dla mnie wydawnictwo zostało zrealizowane we współpracy z renomowanym wydawnictwem Helion/Onepress i będzie dostępne w wersji papierowej oraz elektronicznej.

Zapraszam do wspólnego odkrywania możliwości, jakie storytelling oparty na danych otwiera przed nami. To nie tylko książka, to przewodnik po świecie nowoczesnej komunikacji biznesowej.18 wyświetleń0 komentarzy

Comentários


bottom of page