top of page
  • szudejkomichal

Szkolenie online: Storytelling oparty na danych z wykorzystaniem AI

Szanowni Państwo,

W ostatnich tygodniach wiele publikacji poświęcam tematyce sztucznej inteligencji, zwłaszcza w kontekście jej zastosowań w procesach takich jak budżetowanie czy analiza danych. Widzę, że Państwo są zainteresowani praktycznym podejściem do tych kwestii, pytając o kroki niezbędne do przeprowadzenia takiej analizy i sposoby jej wykorzystania, na przykład w prezentacji.


Postanowiłem zatem odpowiedzieć na te pytania, tworząc "krótkie", 80-minutowe szkolenie online. Podczas tego webinaru, będę pokazywał krok po kroku, jak wykorzystać ChatGPT do analizy dowolnego zestawu danych, jak stworzyć rekomendacje bazujące na wynikach tej analizy i wreszcie, jak wprowadzić te wyniki do klarownej prezentacji. Jest to też dla mnie próba zmierzenia się z tą formą komunikacji, po już w sumie roku "blogowania" - jestem bardzo ciekaw, czy spotka się z Państwa zainteresowaniem,


Szkolenie będzie dostępne za darmo na platformie YouTube. Premierę zaplanowałem na 1 sierpnia (wtorek), godzina 17:15. Będzie też dostępne później :) . Serdecznie zapraszam do jego obejrzenia, zadawania pytań - zarówno podczas premiery, jak i po jej zakończeniu. Zachęcam też do podjęcia próby samodzielnego wykonania projektu, który będę prezentował podczas szkolenia.


Z niecierpliwością czekam na Waszą obecność podczas szkolenia!
12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page